VIII Edycja Dni Przedsiębiorczości w Poznaniu


18 kwietnia w gmachu Hotelu Bazar w Poznaniu odbyła się Uroczysta Gala Finałowa Konkursu, podczas której poznaliśmy Laureatów XV edycji Konkursu, którym rozdano nagrody i wyróżnienia. Senator Piotr Florek wziął udział w spotkaniu.

XV edycja Konkursu odbyła się pod przewodnictwem p. Jana Grabkowskiego - Starosty Poznańskiego. Zastępcą Przewodniczącego w tej edycji był p. Jacek Jaśkowiak - Prezydent Miasta Poznania. 

Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości adresowany jest do średnich, małych lub mikro przedsiębiorców oraz startup-ów działających na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego, którzy notują sukcesy na rynku, posiadają ciekawą ofertę, wykorzystują innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez nich działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

Laureaci otrzymują oficjalne tytuły "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości", którymi będą mogli się posługiwać przez okres 3 lat od momentu ich uzyskania.

Oprócz tytułu i wyróżnienia można uzyskać prestiżowe nagrody ufundowane przez sponsorów.